O nas

o nas

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
.

Jeśli zapytacie, co nas sprowadziło do Pasterki, to pewnie wszyscy zgodnie odpowiemy: pogoń za przygodą! Trudno powiedzieć coś mniej lub więcej. Życie rzuciło nas w Stołowe w różnym czasie i z różnych przyczyn, ale gdyby nie poszukiwanie wrażeń, to pewnie nigdy byśmy się nie spotkali. Przyjechaliśmy tutaj z różnych części Polski, jedni z Gdańska inni z Częstochowy, Łodzi czy Krakowa. Odnaleźliśmy w tym Kraju Pana Boga kawałek świata, którego postanowiliśmy uczynić naszym i którym chcemy się dzielić z innymi. Tak oto Pasterka stała się miejscem spotkań, rozmów i wspólnych wartości.

Obecnie miejsce to tworzymy we trójkę (Maciek, Beata i Rychu), oczywiście we współpracy z licznym i niezastąpionym zespołem Paster Dream Team’u oraz przy ogromnym wsparciu naszych przyjaciół. Tworzymy dość wybuchową mieszankę: temperamentów, pomysłów i doświadczenia, a Pasterkrowa jest sumą naszych idei.

.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Kto jest kim?

Słów kilka o każdym

Kto jest kim?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Maciek
Maciek – sprawca zamieszania, gospodarz schronisk Na Szczelińcu, Pasterka i Domu Wypoczynkowego Szczelinka. Ponieważ znudziły mu się dojazdy do pracy z Gdańska, przeprowadził się do Lądka. Endemicznie dobry człowiek. Autor 1000 i jednego pomysłów na imprezy, biznesy i inne bajery. Na szczęście otoczenie pozwala mu tylko na 30. Orientalista (od orientacji, nie Orientu), przewodnik, podróżnik, informatyk. Skrzyżowanie Steve Jobsa i Roberta Boden Powel’a.
Beata
Beata – Pani Szefowa. Połączenie Anioła, McGyvera i Matki Polki Antyfeministki. Zakochana w Pasterce po uszy. Umie zrobić Coś z absolutnie niczego, zaopiekuje się nie swoją robotą a na koniec wysłucha i przytuli. Tekst rozpoznawczy: „Ja to zrobię”. Potrafi najpierw zgubić a następnie znaleźć właściwie wszystko, najczęściej oczywiście kluczyki do samochodu. Etnolog, grafik, webmaster. Uparcie twierdzi, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jak każdy w Pasterce posiada własną interpretację jednostek czasu.
Rychu
Rychu – szef kuchni, zapracowany odwrotnie proporcjonalnie do zauważalności – jeżeli nie wiesz który to – to najpewniej jesteś obżartuch do granic przyzwoitości i zastanawiasz się kto to ugotował. No właśnie- On. Wierzy w Excela i brak glutaminianu sodu. Znak że żyje? Charakterystyczne „dzyń!” na okienku z wydawką jedzenia. Po pracy lubi wędkowanie, a z braku wędki – nie kończy pracowania.

Pracują z nami

 

ozi
Kamil „Ozzy” Ozimiński. Jego pasterkowa kariera to historia rodem z Hollywood. Prosty chłopak z miasta Łodzi, z głową pełną szalonych pomysłów, dwoma rękoma gotowymi do ciężkiej pracy i krzepkimi nogami zdolnymi przebiec kilometry na trasie Pasterka – Szczelinka. Skończyło się trochę jak u Rockefellera – zaczynał od składania łóżek, skończył na ich kupowaniu. Obecnie kieruje działaniami Szczelinki, dbając zarówno o jej wygląd (TAK, on wie, że nowy bar jest super), jak i atmosferę. Stand-up’er, Hydraulik, Budowniczy, Konstruktor, Designer. A dla przyjaciół po prostu Ozzy

ania
Od zawsze i niezmiennie ANIA.  Bytność Ani w Pasterce można opisywać metaforami. Nie ma takiej „Stajni Augiasza”, której Ania nie ogarnie. „Z pustego i Salomon nie naleje?”. Akurat! „Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki”? Dobrze, że Pasterka nie jest rzeką . „Oaza spokoju”? Zdecydowanie. „Cicha woda…”? O to, to … A na poważnie? Królestwem naszej Ani jest biuro w Schronisku. Ale znajdziecie ją również za barem Pasterki i Pasterkrowy, w potrzebie pomoże Ryśkowi w kuchni i Zdzisiowi przy porządkach. Mistrzyni kierownicy. Od niedawna opiekunka i trenerka przybłąkanej Juty. Geolożka, kochająca góry.

pchela
PCHEŁA. Wbrew przezwisku człowiek Wielki. Opiekun Schroniska PTTK Pasterka. Frontman najpopularniejszego zespołu pasterskiego o enigmatycznej nazwie PASTERKA. Dzięki niemu kazamaty zarówno Schroniska, jaki i Pasterkrowy, drżą u posad, wprawiane w wibracje dźwiękami jego największej miłości – gitary. Rekordzista w kategorii „najszybsze rozłożenie namiotu NS”. Organizator Pasterskich Aniołów i muzyczny manager wielu naszych pasterskich przedsięwzięć. Jeśli synonimem człowieka śniegu jest YETI, to synonimem człowieka gór powinno być właśnie encyklopedyczne hasło – PCHEŁA.
Chcecie go spotkać? Idźcie w stronę dźwięku…

maria
Jak trwoga, to do Boga? O nieeee, jak trwoga, to wiadomo, że do Marysi. Jeśli do zapamiętania jest coś, czego nikt nie zapamięta – Marysia. Jeśli do posprzątania jest coś, czego nikt inny nie posprząta? Marysia! Jeśli do ugotowania jest coś… a nie, stop, to akurat Rysiu, chyba że mowa o Pierogniewach, których nikt nie lepi lepiej od? Marysi! Kobieca wersja Ethana Hunta. Ciocia, psiocia, lauretka Międzynarodowej Nagrody Muzycznej PasterTV w kategoriach: wokal, improwizacja, osobowość oraz Nagrody Publiczności. Dziewczyna tysiąca talentów i kilku fakultetów. Twarz i głos lokalnego zespołu PASTERKA, który współtworzy z Pchełą. Że głośna? Zawsze! Zabawna? W trybie ciągłym.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.