Podróż służbowa w czasie pandemii COVID-19

Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Zdrowia przedłużyło okres zamknięcia hoteli do odwołania, choć na pewno do 27.12.2020 r. W obiektach prowadzących usługi hotelowe mogą jednak przebywać goście podróżujący służbowo. W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że od dnia 01.12.2020 przyjmujemy rezerwacje na potrzeby delegacji i spotkań zawodowych.

Jak dokonać rezerwacji?

Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem adresu email: pasterka@kompas.pl oraz pod numerem telefonu +48 574-940-166 .

Jak weryfikujemy podróż służbową?

Wszystkich gości prosimy o przestrzeganie zapisów rozporządzenia. Podróż służbową weryfikujemy dopiero na miejscu, oznacza to, że jedynie osoby uprawnione do jej odbycia powinny dokonywać rezerwacji i przebywać na terenie Schroniska.

Przy meldunku poprosimy każdą osobę, która będzie u nas pracować o:

  • Złożenie podpisu pod oświadczeniem, że odbywacie Państwo podróż służbową
  • Przedstawienie dokumentu potwierdzającego odbywanie podróż służbowej (weryfikujemy dane osobowe)
    – w przypadku Jednoosobowej Działalności Gospodarczej – wydruk z CEiDG, potwierdzający prowadzenie działalności gospodarczej
    – w przypadku Spółek / Stowarzyszeń – wydruk z KRS, potwierdzający pełnienie funkcji prezeski / prezesa lub członków zarządu
    – w przypadku osób świadczących pracę na podstawie umów o pracę lub umów cywilno-prawnych – polecenie wyjazdu służbowego, opatrzone danymi pracodawcy wraz z pieczątką

    UWAGA! DOKUMENT POTWIERDZAJĄCY PODRÓŻ SŁUŻBOWĄ zobowiązana jest przedstawić każda osoba, która chce nocować w naszym obiekcie.

Dokumentem sprzedaży jest FV wystawiona na firmę, która zleca odbycie podróży służbowej. Przy składaniu rezerwacji prosimy o podanie nr NIP.

Wyżywienie w trakcie podróży służbowej.

Zamówienia na śniadania przyjmujemy z wyprzedzeniem. Śniadanie serwowane są w godzinach 08:30-10:00 wyłącznie w opcji: na wynos do pokoju. Jeśli będziecie Państwo chcieli zamówić również inne posiłki, prosimy o kontakt przed przyjazdem.

Dostępność obiektów.

Rezerwacje w ramach podróży służbowych przyjmujemy WYŁĄCZNIE w Schronisku PTTK Pasterka.