Wycieczki z programem
GÓRSKA SZKOŁA PRZYGODY

Górska Szkoła Przygody to unikatowa oferta bardzo aktywnej edukacji ekologiczno – turystycznej, kipiąca zajęciami, o których kiedyś tylko słyszeliście, a teraz możecie wypróbować je na własnej skórze. Wszystkie bloki tematyczne prowadzone są nowoczesnymi, aktywizującymi metodami, zaś program dopasowywany jest do wieku i zainteresowań uczestników oraz indywidualnych życzeń nauczycieli.

 

 

integracja,
edukacja, zabawa

Wycieczki szkolne w Pasterce to zero nudy i 100% czasu wypełnionego aktywnymi zajęciami. W trakcie zabaw na świeżym powietrzu dzieci i młodzież uczą się jak pracować w grupie, czym jest dobra komunikacja, a także zawiązują przyjaźnie. Bo to właśnie zabawa jest jednym z kluczowych czynników integrujących grupę. Pozwalamy im uwierzyć w siebie, czasem zmierzyć się ze słabościami a przede wszystkim przekonujemy ich, że aktywność i natura to naprawdę fajna sprawa. Wszystko odbywa się na terenie Gór Stołowych, z dala od zgiełku miasta w urokliwych okolicznościach przyrody.

W naszej ofercie znajdziecie wycieczki wielodniowe i jednodniowe. Czas trwania programu tych drugich wynosi od 3 do 6 godzin w zależności od rodzaju realizowanych aktywności, wielkości grupy oraz wieku uczestników.  

Udogodnienia i możliwości

Czego się spodziewać w naszych obiektach? Jakie czekają na Was udogodnienia? Jakie świadczenia oferujemy nauczycielom i opiekunom?

Programy wycieczek wielodniowych

Cennik wycieczek wielodniowych
SCHRONISKO PTTK PASTERKA
ROK 2019 / 2020

Obiekt o standardzie turystycznym: pokoje wieloosobowe z łóżkami piętrowymi. 
Łazienki wspólne na korytarzu.

MIESIĄC2 DNI3 DNI4 DNI5 DNI
maj / czerwiec299zł/os399zł/os489zł/os569zł/os
pozostałe miesiące229zł/os339zł/os449zł/os539zł/os

Cennik wycieczek wielodniowych
HOSTEL SZCZELINKA
ROK 2019 / 2020

W obiekcie dysponujemy 49 miejscami w pokojach od 2 do 6 osobowych, 
każdy pokój ma swoją prywatną lub dedykowaną łazienkę.

MIESIĄC2 DNI3 DNI4 DNI5 DNI
maj / czerwiec329zł/os429zł/os519zł/os589zł/os
pozostałe miesiące279zł/os379zł/os479zł/os559zł/os

Cennik obowiązuje od 01.06.2020r. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Oferta dotyczy grup szkolnych powyżej 20 osób. Ceny uwzględniają nocleg z pościelą oraz wyżywienie (2 posiłki).
Opiekunowie: 1 opiekun na 10 uczestników – bezpłatnie.

Programy wycieczek jednodniowych

Organizowane przez nas wycieczki jednodniowe to sposób na miłe i aktywne spędzenie czasu na łonie natury. Czas trwania programu wynosi od 3 do 6 godzin w zależności od rodzaju realizowanych aktywności, wielkości grupy oraz wieku uczestników. Wyjazdy integracyjne są domeną wyjazdów biznesowych, które organizujemy już od prawie 10 lat. Doświadczenie zdobyte przy profesjonalnym scalaniu kadr wykorzystujemy do „przełamania lodów” wśród dzieci i młodzieży. Mogą to być nowi uczniowie danego rocznika, może to być cała szkoła – zrobimy niezapomniany wyjazd dla malutkiej grupy jak i dla ogromnej szkoły. Przygotowaliśmy kilka programów, tak aby jak najlepiej dopasować się do charakteru grupy.

Cennik obowiązuje od 01.06.2020r. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Wycieczki bez programu

Macie swój program? Chcecie u nas tylko przenocować i się pożywić?
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pobytów dla grup szkolnych
oferta

pozostańmy w kontakcie

jeśli chcecie uzyskać więcej informacji odnośnie wycieczek albo dokonać rezerwacji, skontaktujcie się z nami mailowo.

Ważne informacje

Odpowiadamy na Wasze najczęściej zadawane pytania i przybliżamy zasady funkcjonowania obiektów. 

W naszych obiektach króluje standard turystyczny. W znakomitej większości pokoi znajdziecie łóżka piętrowe. Schronisko PTTK Pasterka dysponuje dwoma węzłami sanitarnymi, znajdującymi się na korytarzach. W Hostelu Szczelinka natomiast, wszystkie pokoje dysponują własną łazienką (albo umieszczoną w pokoju, albo na korytarzu w bliskiej odległości od pokoju).

Nauczyciele oraz opiekunowie mogą liczyć na zakwaterowanie w pokojach z dostępem do oddzielnych łazienek, najczęściej są to pokoje w stylu łączonych apartamentów lub tradycyjnego studio.

Nasze obiekty znajdują się w samym centrum Parku Narodowego Gór Stołowych, u podnóży Szczelińca Wielkiego. Dojechać można do nas od strony Radkowa lub Kudowy-Zdrój, drogą Stu Zakrętów (mieścimy się pośrodku tej trasy). Trasa jest typowo górska: kręta ale też niezwykle malownicza, bo upstrzona formacjami skalnymi. W Pasterce natomiast droga się kończy. 


Aby dokonać rezerwacji lub sprawdzić dostępność danego terminu prosimy o wysłanie maila:
wycieczki.pasterka@kompas.pl

ETAPY DOKONYWANIA REZERWACJI

 1. Najpierw dokonujemy rezerwacji wstępnej. Na tym etapie nie jest konieczna wpłata zadatku ani deklaracja dokładnej ilości uczestników. Możecie podać nam liczbę uczestników w przybliżeniu.
 2. Podspisujemy umowę – tutaj deklarujecie już termin wpłaty zadatku, sposób płatności: gotówką na miejscu? Przelewem po wycieczce? Wszystko to ustalamy, w tym momencie. Będą nam potrzebne dane do wystawienia FV, określimy wszystkie zasady współpracy, Wy natomiast otrzymacie do podpisania Regulamin Obiektu. Słowem – wypełniamy obowiązki formalne.
 3. Ostateczną liczbę uczestników potwierdzacie na 14 dni przed przyjazdem
 4. Nadchodzi moment przyjazdu. Cieszymy się sobą nawzajem.

Odsyłamy Was do zakładki:

CO ROBIĆ?

Znajdziecie tam informacje na temat okolicznych atrakcji. Co warto zobaczyć? Gdzie pojechać? Jak zaplanować czas?

 • W Pasterce nie ma pełnego zasięgu telefonii komórkowej
 • W Pasterce nie ma sklepu (najbliższy znajduje się w sąsiednim Karłowie – 3km / 40 min szlakiem)
 • Jedzenie serwowane jest w formie bufetu
 • Dzieci same ścielą sobie łóżka 🙂 i odnoszą talerze po jedzeniu
 • W obiektach obowiązuje cisza nocna w godzinach 22:00-06:30
 • Ostatnie metry (100m) drogi dojazdowej do Schroniska PTTK Pasterka są nieutwardzone
 • Śniadania serwujemy od godziny 7:30 (gdybyście potrzebowali zjeść wcześniej musimy to ustalić przed Waszym przyjazdem)
 • Podobnie z obiadokolacjami. Bufety / stołówki działają do godziny 20:30, ewentualny późniejszy serwis posiłku wymaga wcześniejszego ustalenia
 • Nauczyciele i opiekunowie mogą skorzystać z darmowej sauny zewnętrznej